Nepravidelný program

Program pro rodiče s dětmi

 

● Hravé cvičení

Skotačení a dovádění při hudbě i bez ní. Je určeno pro děti 3-5ti leté. Zahrnuje pohybové aktivity dětí pomocí rytmizace, písní a říkadel, protahování prostřednictvím jógy a dětských pohybových her. Cvičení probíhá nepravidelně (cca 1x za měsíc) v Kolokočovně.

Vedoucí aktivity: Eva Jílková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

● Muzicírování

Veselé zpívání a hraní s nástrojem míru, tedy s ukulele. Je určeno dětem bez omezení věku v doprovodu rodičů. Zaměřuje se na procvičování zpěvu a sluchu u dětí, na objevování hudebních nástrojů a zvuků, koordinaci pohybu s hudbou. Probíhá nepravidelně (zpravidla 1x za 14 dní) v Kolokočovně.

Vedoucí aktivity: Eliška Klvačová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

● Koločtení

Koločtení je aktivita pro děti bez omezení věku. Jedná se o předčítání pohádek, básní a krátkých příběhů dětem, doplněné o dramatizaci a herní činnost. Koločtení probíhá nepravidelně (cca jedenkrát měsíčně) v Kolokočovně, v letních měsících venku. Předčítané pohádky vždy souvisí s motivy ročních období, korespondují s místními zvyky a tradicemi.

Vedoucí aktivity: Eva Hrdá Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Eliška Klvačová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

● Stonožka

Jde o turistický kroužek pro děti jakéhokoli věku v doprovodu rodičů. Kroužek se zaměřuje na toulky okolní krajinou, poznávání zajímavých míst v okolí, pobyt na čerstvém vzduchu, na trávení volného času s přáteli a kamarády. Obvykle tematicky navazuje na Koločtení. Probíhá nepravidelně (zpravidla jednou za měsíc).

Vedoucí aktivity: Eva Hrdá Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Hana Macháňová Trávníčková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Program pro rodiče

 

● Babinec

 

Výtvarná dílna s předem vyhlášenou tématikou. Pro holky, maminky, tety, babičky i prababičky, pro kamarádky. Modeluje se z keramické hlíny, tvoří se látkové brože, korálkové šperky, malují se velikonoční vajíčka, pečou a zdobí se perníky, aj. Aktivita probíhá nepravidelně (obvykle 1x za měsíc) ve výtvarné dílně v Kolokočovně.

Vedoucí kroužku: Martina Tichá Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

● Rodičovské povídání

Probíhá jedenkrát měsíčně v Kolokočovně. Jedná se o výchovnou inspiraci pro maminky, společné sdílení rodičovských starostí i radostí, předávání zkušeností a poznatků, Diskusní témata uvádí absolventky kurzu Efektivního rodičovství a Respektovat a být respektován Iveta Chaloupkova a Eva Jílková

Koordinátorka: Eva Jílková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kalendář události

Prosinec 2018
P Ú S Č P S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

 

 

Návštěvy

305655
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
9
67
745
305655