V souvislosti s nařízením vlády o uzavření základních, středních a vysokých škol bude do odvolání uzavřena i Kolokočovna.

Ze stejného důvodu je zrušena i jarní burza

 

Děkujeme za pochopení

 

Bc. Marcela Dvořáková

předsedkyně

 


 

BURZA DĚTSKÉHO OBLEČENÍ


 

Tabulka registrace zboží a Pravidla burzy ke stažení ZDE

 

 


 

PRAVIDELNÝ PROGRAM

Ve školním roce 2018/2019 se v Kolokočovně pravidelně 1 x týdně schází celkem 4 skupiny rodičů s dětmi:

 

V pondělí dopoledne Cvrčci (děti 2-3 roky), v úterý dopoledne Broučci (děti cca od 1 do 2 let), ve čtvrtek dopoledne Mimísci (děti do cca 1 roku), ve čtvrtek odpoledne Dráčči (děti 3, 4 roky).

 

Jedenkrát za měsíc pobíhají v Kolokočovně Myšky (děti 7, 8 roků).

 

MIMÍSCI

Skupina rodičů s dětmi od 3 do 15 měsíců. Schází se každý čtvrtek od 9:30 do 11:30 hodin v Kolokočovně. Aktivita zahrnuje cvičení a hrátky s miminky za pomoci říkanek, písniček a povídání. Cvičení je inspirací jak s dítětem trávit volné chvilky.

 

Vedoucí aktivity: Lucie Kollárová, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

BROUČCI

Cvičení, zpívání a hrátky s dětmi od 15-ti měsíců do cca 2 let probíhá každé úterý od 9:30 do 11:30 hodin v Kolokočovně.

 

Vedoucí aktivity: Martina Školařová, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

CVRČCI

Volná herna pro děti od 2 do 3 let s prvky cvičení, tvoření, písniček s doprovodem, básniček aj. Probíhá každé pondělí od 9:30 do 11:30 hodin v Kolokočovně. Děti si užívají jak kontakt s rodičem, tak hravé dovádění v kolektivu.

 

Vedoucí aktivity: Hana Klvačová, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

MYŠKY

Za účelem trávení volných chvil se 1x – 2x za měsíc schází skupina rodičů a dětí od 4 do 8 let. Inspirováni ročními obdobími a tradicemi společně tvoří, malují a volně si hrají. Termín je vždy předem upřesněn a to emailem.

 

Vedoucí aktivity: Iva Drmolová, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

DRÁČCI

Každé pondělní odpoledne od 16 do 18 hodin v Kolokočovně dovádí děti ve věku 3 roky a výše, spolu se svými malými sourozenci („věkový mix“). Prozatím jde o volnou hernu, plánuje se cvičení a pohybové činnosti zaměřené na tělesný a pohybový rozvoj dítěte, rozvoj obratnosti, rychlosti, pohotovosti a celkové tělesné zdatnosti. Jsou využívána říkadla, rytmizace a drobné pohybové hry.

 

Vedoucí aktivity: Lucie Kollárová, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Mimo to v úterky ve večerních hodinách probíhá v prostorách Kolokočovny zdravé cvičení pro dospělé (pro přihlášené).

 

Vedoucí aktivity: Martina Tichá, kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  

 

Z nepravidelných aktivit jsou stále aktuální tvořivé Babince, které se konají tradičně v době před Vánocemi a před Velikonocemi. Ostatní aktivity jako Koločtení, Stonožka, Muzicírování a Pohybové aktivity probíhají spíše ojediněle, vždy po předchozí domluvě zájemců.

 

Velké oblibě se také těší ostatní akce, které se konají zpravidla jedenkrát či dvakrát ročně jako jsou Burzy dětského oblečení, Keltský telegraf, Čarodějná zmola, Loutková divadla, Drakiáda či Světýlkový pochod. Všechny tyto akce bývají předem zveřejněny.

 

Pokud jste v Kolokočovně s dětmi ještě nikdy nebyli, nezdráhejte se přijít podívat. Vaše ratolesti budou nadšeny a potěšeny.

 

 

Kalendář události

Červenec 2020
P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Aktuality

 

 

Návštěvy

378122
Dnes
Tento týden
Tento měsíc
Celkem
1
148
96
378122